Image
Do góry
Navigation

O firmie

Firma HumanAction specjalizuje się w budowaniu aplikacji na wszystkie dostępne platformy, tworzeniem stron, portali internetowych oraz gier. Zajmujemy się równiez opieką nad serwisami, obsługą techniczną firm i zarządzaniem specjalistycznym oprogramowaniem firmowym.

Misją Firmy jest tworzenie pionierskiego oprogramowania oraz gier na platformy mobilne i Windows PC.

Charakteryzują nas trzy zasady, którymi kierują się pracownicy naszej firmy – Profesjonalne podejście do sprawy. Paleta nowatorskich pomysłów, której granice przekraczają czasem naszą wyobraźnię. Efekt dający gwarancję satysfakcji klienta.

Nasze działania cechuje nietypowe podejście. Każdy projekt jest dla nas indywidualny, podchodzimy do niego z zapałem oraz nieprzebraną garścią pomysłów, które ewoluują w kierunku wizji jaką obrał sobie nasz klient.

Naszym zadaniem jest zrealizowanie pomysłu, który jest jedynie początkiem wielkiego przedsięwzięcia. Aby pomysł zakończył się sukcesem, musi zostać spełnionych wiele czynników, takich jak wyspecyfikowanie i zaprojektowanie, dopracowany we wszystkich szczegółach plan i doskonała realizacja. Nasz entuzjazm oraz kompetencje gwarantują  wywiązanie się z wymagań, które stawia przed nami klient. Wasze zadowolenie leży w naszym interesie.

Office

Informacje o firmie.

HumanAction Sp. z o.o.

ul. Wieczorka 2b/99

41-219 Sosnowiec, POLAND

KRS:0000504846

REGON: 243526113

NIP: 6443506799

Pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, bądź firmy – napisz do nas. Czas odpowiedzi to 5 minut.

Skontaktuj się